Finanšu resursu departaments

Finanšu resursu departamenta vecākais eksperts darbam ilgtspējīgo finanšu jomā (uz noteiktu laiku)

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt hibrīdmodelī (daļēji klātienē ofisā Vecrīgā), t.sk., elastīgu darba laiku;
  • stabilu algu līdz 2200 euro (bruto), sociālās garantijas un iespējamu atalgojuma mainīgo daļu;
  • veselības apdrošināšanu un papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām gadā;
  • darbu respektablā dinamiskā finanšu organizācijā un profesionālus uz attīstību orientētus kolēģus;
  • sadarbību ar starptautiskajām investīciju bankām un finanšu institūcijām.
  • profesionālās izaugsmes iespējas

 Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt Latvijas ilgtspējīgo valsts vērtspapīru ietvara aktualizāciju;
  • piedalīties ilgtspējīgo valsts vērtspapīru emisijas sagatavošanas procesā;
  • sagatavot ziņojumus ilgtspējīgo valsts obligāciju investoriem pēc ilgtspējīgo valsts vērtspapīru emisijas;
  • koordinēt aizņēmumu līgumu ar starptautiskajām finanšu institūcijām noslēgšanu.

 Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība ekonomikas studiju virzienā (vēlams ekonomikas, finanšu vai banku darbības studiju programmā) vai vadības studiju virzienā (vēlams vadības zinātnes studiju programmā), var būt maģistra studiju programmas students;
  • vēlama darba pieredze finanšu jomā ilgāka par gadu un interese iegūt jaunas zināšanas aizņemšanās jautājumos;
  • teicamas angļu valodas zināšanas;
  • spēja strādāt ar liela apjoma datiem un informāciju;
  • labas komunikācijas un prezentēšanas prasmes;
  • teicamas plānošanas un organizēšanas prasmes;
  • analītiska domāšana un orientācija uz rezultātu sasniegšanu;
  • zināšanas ilgtspējīgo finanšu jautājumos tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Dalīties:

Bruto alga:

Līdz 2200

Pieteikšanās termiņš:

26.09.2024

Darba vieta:

Iespēja strādāt hibrīdmodelī Latvijas mērogā

Kontaktpersonas:

Biroja adrese:

Smilšu iela 1, LV-1919, Rīga